Co to jest Airsoft ?

Jeden ze sportów ekstremalnych coraz bardziej popularny w europie zrzeszający miłośników militariów i tematyki survivalowej. Sport ten polega na współzawodnictwie drużyn w specjalnie tworzonych scenariuszach, w których eliminacja zawodników odbywa się przy pomocy replik wyposażenia wojskowego. > Czytaj więcej... <


Kim jesteśmy ?

Grupa powstała tak dawno temu, że najstarsi jej członkowie do dzisiaj spierają się między sobą o datę jej powstania. Przez kilkanaście lat ekipę budowali ludzie, którzy własnymi umiejętnościami modelowali jej obecny kształt. Najważnieje wartości dla nas to: przyjaźń, fair-play, współpraca i zaufanie. Tutaj nie ma miejsca dla obłudy, fałszywych gestów czy lansu. Jesteśmy po to by się razem doskonale bawić i pracować nad własnymi zdolnościami. Potrafimy cieszczyć się każdą chwilą.


Czym dla nas jest Airsoft?

Dla jednych - sposób na życie, dla innych - niedzielne hobby. Coś co pozwala nam oderwać się od codzienności i sprawia, że mamy siłę stawić czoła wszelakim wyzwaniom.


Chcesz się do nas przyłączyć ?

Prawie każde spotkanie jest otwarte dla wszystkich. Możesz śmiało przyjść, porozmawiać z nami, postrzelać,  na pewno pomożemy ci zgłębić tajniki tego wspaniałego hobby jakim jest AIRSOFT.

Jeśli chcesz być jednym z nas, RAINBOW, musisz przejść surową REKRUTACJĘ !