Wczoraj (tj. 18.02.2012) odbyliśmy trening CQB na wynajętej hali w Krakowie. Wrażenia są nieziemskie, walki były bardzo dynamiczne i szybkie przez co czasu na myślenie raczej nie było, instynkt prowadził rękę. Standardowo Gregi prowadził szkolenie dla nas i zaprzyjaźnionych osób. Miejsce samo w sobie na prawde przyjemne i warte odwiedzenia zwłaszcza że cena na cały dzień nie jest jakaś szczególnie duża od osoby.


Polecamy samemu odwiedzić i sprawdzić jak to wygląda..

 

Z okazji tych Bożonarodzeniowych świąt, chcielibyśmy złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia, by broń nigdy nie ulegała awarii, by amunicji nigdy nie brakowało i by cele zawsze się potwierdzały..


Wesołych Świąt życzy RAINBOW :)

 

W niedzielę 18 grudnia nasza drużyna odbyła szkolenie w kierunku CQB oraz wspinaczki miejskiej przydatnej w wielu różnych sytuacjach. Frekwencja była odziwo większa niż się spodziewaliśmy z czego wszyscy byli zadowoleni. Instruktorem oczywiście był Gregi. Mam nadzieję że wszyscy są zadowoleni z tego co się nauczyliśmy, co będzie bardzo przydatne podczas rozgrywek i nie tylko..

 

Długo nie zastanawiałem się kiedy zacząć pisać relację. Wiedziałem zaraz po tym co zobaczyłem i w czym wziąłem udział że musze zrobić to natychmiast by emocje same opisały to co nie do końca da się opisać jako zwykłą strzelankę. Basra od zawsze była specyficznym zlotem. Spotykali się na niej najróżniejsi ludzie i działy się tu takie rzeczy, których nie idzie zobaczyć gdziekolwiek indziej.

Więcej…

 

Jestem świeżo po fantastycznej imprezie zorganizowanej przez TAKTYCZNY.PL .

...były to 24 godzinne manewry na krakowskim poligonie - PASTERNIK

Impreza w pełni udana , choć pogoda troszkę dała siewe znaki  nie mniej jednak  wszystko nadrabiała temperatura luf naszych karabinów oraz silników naszych quadów.

Dobrze przygotowany scerariusz powodował iż cała nasza  zabawa trwała zaledwie "ułamek" doby i nie mieliśmy czasu nawet na sen.

Generalnie impreza na "5" ,  morale podniesione po zenit tylko pozostaje mały drobny szkopuł....dlaczego Was tam nie było ?

 

 

Poprawiony (niedziela, 03 lipca 2011 16:31)

 
Więcej artykułów…